20.11.09

seni çok seviyorum..bazen geçmiyor günler, geceler. saatler dakikalar..bazen hasret çok şiddetli vuruyor insanı..çaresizliği bazen tüm şiddetiyle en derinden hissediyorum...bazen sana öyle ihtiyacım oluyorki bi anlatsam konuşsam rahatlarım dediğim anlar..hiç olmasa içten bi gülüşünü duyupta tüm tasamı ardımda bırakmak istiyorum...ah o gülüşün sevdiğim..yüreğimi kasıp kavuran gülen gözlerin düşüyor aklıma..içimi bir kara bulut kaplıyor o vakit...o an düşüyorum işte karanlık kuyulara...

hangi gün hangi güne eklenipte aylar olacak? aylar nasıl ard arda dizilipte vuslatı getirecek..bazen hiç göremeyecekmişim gibi uzun, upuzun bi vakti beklediğimi sanıyorum...ruhum yoruldu sensizlikten...sana muhtaçken olancalığıyla sensiz kalmanın ızdırabı her geçen gün daha da çekilmez oluyor..gençliğimin verdiği cıvıllığımı yolladım sensizlikle uzaklara...ah aşkım anladım ki sen olunca güzelliklere bürünüyorum..anladımki ben güzelliğimi bi sana sergiliyorum...yoksun ama işte..ne yapacağımı bilemiyorum kala kaldım işte...seni nasıl seviyorum bi bilsen..nolurdu şimdi değseydi gözlerim gözlerine...değseydide dalıpta boğulsaydım sevda dolu bakışlarında...nolurdu sesin kulağıma meltemler gibi esseydi...nolurdu nutkum tutulsaydı da lal olup konuşamasaydım...ah nolurdu yürek atışlarımı taa uzaklardan duysaydın..

yorgunum artık sevgilim..içim ızdıraptan başka birşey kusmuyor..bakışlarım fersiz..bakışlarım sensiz...hevessizim, mutsuzum. sensizim...sensizim yârim..yarımım..yapayanlızım..bir sevdan var tutunduğum bu yalanlarla dolu dünyada...birde arada duyduğum gönlüme şenlik sesin..elimden düşmeyen bir fotoğrafın ve yüreğimden hiç eksilmeyen bir an bile aklımdan gitmeyen aşkın...yakıp kavuran hasretin birde...

seni çok seviyorum..

Nazende