4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: PROTESTOYA KATILIN!!!

Talip
    ALLAH cc razı olsun / Teşekkürler
    0
    0 Konusuna 0 Teşekkür Almış
    Tecrübe Puanı
    11

Standart PROTESTOYA KATILIN!!!

Müslümanlara ve Son Peygamber Hz. Muhammed’e (s.a.v.) Karşı Başlatılan Saldırılar Devam Ediyor!

Hz. Muhammed (s.a.v.) karikatürleriyle esen fırtına dinse de tartışmada yeni cephe herkesin katkıda bulunabildiği internetin 'özgür ansiklopedisi' Wikipedia'da açıldı. Hz. Muhammed (s.a.v.) ile ilgili siteye konulan bir makaleye Ortaçağ'dan kalma çizimler de eklenince kızılca kıyamet koptu

İlk kez Danimarka'da 2005 yıllında Jyllands-Posten gazetesinde yayımlanmasıyla birlikte İslam alemini ayaklandıran Hz. Muhammed (s.a.v.) karikatürleriyle ilgili savaşta yeni cephe, herkesin kendi makalele yada düzeltmeleriyle katkıda bulunduğu internetin özgür ansiklopedisi Wikipedia'da açıldı. 250 dilde yayımlanan Wikipedia'nın İngilizce versiyonunda başlatılan Hz. Muhammed (s.a.v.) ile ilgili bir makaleye Ortaçağ'dan kalma çizimleri de eklenince kızılca kıyamet koptu.

Wikipedia.org e-posta yoluyla dünya çapında tepki yağmuruna tutulurken, karikatürlerin internet ortamından kaldırılması için imza kampanyası başlatıldı.

Ancak Hıristiyan alemi Müslümanların duyarlılıklarına duyarsızlık göstererek resimleri kaldırmamakta ısrar ediyor!
    Bu da yetmezmiş gibi İngiltere’nin bu haince planına destek verircesine diğer versiyonlarında da (Hollandaca, Almanca, İspanyolca v.b. bir çok ülkede) Peygamber Efendimizin temsili resimleri yayınlanmaya başlandı!

Resimlerde,
    Peygamber Efendimizin Hacer’ül Esved’i ellemesi,
    Cebrail a.s. ile konuşma anı,
    Halka Kuran’dan ayetler okuması,
    Kabe’de dua etmesi,
    Burak bineği ile Miraç’a çıkması ve
    Savaş esnasında vahiy alması, temsili görüntülerle anlatılmış.

[img width=400 height=318]http://img184.imageshack.us/img184/5019/peygamberefendimizintemos3.jpg[/img]

Bu kabul edilir gibi değil!

Yıllarca İslam dininin koruyuculuğunu yapmış Osmanlının Türk ve Müslüman torunları olarak bu çirkinliğe ‘Dur’ demek bizim de boynumuzun borcu.
    Protestoya katılın. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki adresten gerekli bilgileri girip oy kullanmaktır.

http://www.thepetitionsite.com/2/rem...from-wikipedia

Bu mesajı mümkün olduğunca çok kişiye yollayın. Bu çirkin saldırıdan herkesi haberdar edin ve Türkiye olarak biz de tepkimizi ortaya koyalım!

BİR MÜSLÜMAN OLARAK WİKİPEDİA’YI KINIYORUM!!!

SİZ DE KINAYIN!

Bu mesajı bir çok tanıdığıma yolladım. Ne yazıkki kimse ciddiye almıyorki tepkilerin yazıldığı sitede hemen hemen hiç Türkiye'den mesaj yok!

En çok tepki Pakistan'dan geliyor. Demekki onlar bizden daha çok İslam'ı yaşıyor, ortaya çıkan tablo bunu gösteriyor.

Sizler duyarlıysanız bu mesajı mümkün olduğunca yaygınlaştırırsınız ve de verilen siteye girerek tepkinizi belli edersiniz.
    BACIMIN ÖRTÜSÜ TAKILMIŞ NAMERDİN GÖZÜNE, ACIRIM TÜKÜRÜĞÜME BİLLAHİ TÜKÜRSEM YÜZÜNE<br />(M.Akif.Ersoy)

Talip
    0
    Tecrübe Puanı
    11

Standart Ynt: PROTESTOYA KATILIN!!!

Kardeş hep ingilizce yazıyor nasıl doldurucam sadece doldurulması gerekli yerlerimi doldurim bana yardımcı olursanız sevinirim .

Talip
    0
    Tecrübe Puanı
    11

Standart Ynt: PROTESTOYA KATILIN!!!

[img width=400 height=237]http://img216.imageshack.us/img216/1491/rneksv2.jpg[/img]

Canım, resimden anlarsın inşallah.
    country kısmında Turkey seçiyorsun.

name kısmında Ms yaptım (bekar bayansan)
    evli bayan Mrs
    evli erkek Mr
    bekar erkek Dr seçecek.

country yanında ''Don't display my name'' yazan kutucuk var. Onu işaretlersen ismin gözükmez.

Aşağıdaki mesaj kutucuğuna da ister Türkçe ya da İngilizce birşeyler yaz, ister boş bırak. Zaten bu formu doldurup göndermekle protesto için oy göndermiş oluyorsun.

Formu doldurduktan sonra Next basılır.
    Çıkan mesajda Sign seçilir ve işlem tamamdır.

Aslında önemli olan Turkey (Türkiye) seçili olması. Gerisi doğru bilgi yazmasan da olur.
    Ben gün içinde aklıma estikçe isim uydurup gönderiyorum. Yeterki Türkiye'den de tepkiler olsun.

Allah sizden razı olsun ilminur ve muratcan kardeşlerim. Ciddiye aldığınız için.

Üzülerek söylüyorum, Türkiye'den doğru düzgün tepki yok, forma bakarsanız altta görürsünüz ülkeleri.
    Ama doğaldır diyorum. Bu siteden bile sadece iki kişi çıkıyorsa Türkiye'den neden çıkmasını bekliyeyimki?
    BACIMIN ÖRTÜSÜ TAKILMIŞ NAMERDİN GÖZÜNE, ACIRIM TÜKÜRÜĞÜME BİLLAHİ TÜKÜRSEM YÜZÜNE<br />(M.Akif.Ersoy)

Hisli Yürek
    0
    1 Konusuna 1 Teşekkür Almış
    Tecrübe Puanı
    12

Standart PROTESTOYA KATILIN!!!

Es Selamu Aleyküm...

Öyle Düsünme CAN...
    Insallah bir bir cogalacak katilanlar..
    Bak bende yeni okudum ve insaALLAH ilk isim..islemi tamamlamak oldu..
    RABBiM hakkimizda hayirlisini versin..
    ELBETTE YAKINDIR HESAB GÜNÜ..

ALLAH Subhanehu tealaya emanetsiniz ..

Vesselam..
    [size=12pt]KaLemin âhı kaLdı satırLarda... Birer göz yaşı oLdu, âharLı kağıtLarda mürekkep.. [/size]<br />

Members who have read this thread: 2

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks

Bookmarks