PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Durum farklı bu kez..!

Vukuf-u Zaman
31-12-06, 14:07
Yalanlar,yalanlar,yalanlar...

Yalandır,iftiradır almış başını gidiyor.Ya onlara yol gösterenler...

Yalanlardan geçilmez olmuş bir dünya.Hani isim verirler ya çağlara..Yalan çağı mı desek ki buna da.
Aslında yalan her zaman vardı dimi ! Evet yalan her zaman vardı.Peki ya zulüm..?Bu da her zaman vardı.İşkence,zina,hakaret,iftira,yalan ve zulüm..VE Savaşlar..
Çağımızda hepsi var şuan.Her zaman ki gibi.Müslümana saldırıda suratle devam ediyor.

Lakin bu sefer durum farklı mı ne?Bu sefer bunları müslümanda yapar olmuş.Yapmayanda destekler olmuş.Hele yalan..Müslümanın ağzında bir sakız olmuş.

Durum farkı artık..!Zaman değişti.Müslümanlıkta sanki değişti.Acaba diyoruz ki gayri nüslimlerin çanakkelede verdikleri kara mı olageldi.Bu karar ne miydi..?O karar ki şuan müthiş bir derece yerine en güzel şekilde gelen bir karar.Müslümanlrı dıştan yenemeyince kaleyi içten fethetmeye başladılar.Bugün olanda bu değil mi.Gençlik yok olmak da..Yalan mı..?
Güzel bir tabirim vardır benim.Her zaman kullanırım onu.Avrupalı Müslüman diye..İşte tam böyle bişey.

En son yalanda hürriyetten geldi.Yalancının mumu yatsıya kadar dememişler mi ey hürriyet !!
Yine rezil oldular.Ama ne oldu yılmadılar.Yılmazlar tabi ! Onlara destek veren müslüman bile varken..

Ey din kardeşlerim!!! varken din kardeşine destek vermek;
nedir senin derdin ki para verirsin hürriyet,milliyet..
Varken boykot etmek;
Anlamam ki niçin derdin olmuş onları zengin etmek..

25.12.06
00:20

Güleselam
07-07-07, 01:34
Süper bir yazi güldeste sana sormadim ama kopyalayip baska yerde paylastim Hakkini helal et..
Kalemine kuvvet .

Vukuf-u Zaman
25-11-07, 16:00
Süper bir yazi güldeste sana sormadim ama kopyalayip baska yerde paylastim Hakkini helal et..
Kalemine kuvvet .

Allah razı olsun ablacım..Önemli olan yazılarımızın bir işe yarıyor olabilmesi..İstediğin yere kopyala,yeter ki bir işe yarasın..

vesselam..