PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hasret nöbetleri- IV

nazende
08-09-09, 18:55
25.08.09
22:57

nerede anlamlar..nereye taşındı manalar..heves nerede..nerede tüm arzular..ah yâr..ah bu hasret bu özlem yakar...bir gülüşün, bir bakışın..bazen yoksunken de bunlardan gönlüme şenlik sesin...nerede yâr nerede...hepsi firari sensizlikle...

bir yaradır kanar durur...can bu..hiç mi olmaz insafın...merhametten payına düşen olmadı mı..can bu..yanar yanar...ah yâr...bitsin artık bu hazanlar..
gündüzüm gecemle hemdem oldu...hangi vakittir bu soluduğum...kaçıncı gecenin yıldızıyla avunurum...ah bu gözyaşlarım kaçıncı şişeye akar durur...yârim bu acı hangi kelimeye sığarda tabir olunur...

dilime kadar gelipte yuttuğum isyankar sözcüklerim...bir an yaşlarla semaya ellerimi açarak yolladığım yakarışlarım...haykırarak ağlamak isterken insanlara takındığım sahte tebessümlerim...an kaybetmeksizin dönen dünyada sabitlediğim zamanda soluyorum sanki nefeslerimi...ah bu sensizlik ne illet...ah bu yoksunluk ellerinden gözlerinden..ah bu yoksunluk yüreğimi ferahlatan bir sesinden...bekliyorum...gelmeyecek kadar uzak bir zaman sanki...günler bir ömür...her an son nefes veriyorum ve diriliyorum sanki yeni bir hayata...yinede bulamıyorum senden ufak bir iz...saatleri ediyorum bir telefon başında..umut kırıntıları tükenmekte heybemde...bir tek sevdan büyüdükçe büyüyor bu laftan anlamaz arsız yüreğimde...

seni seviyorum diyebilmenin azizliğine uğradık bu hayat sahnesinde..bu oyun ikimizin yanışı...bu yakarışlar senin gönlüme düşürdüğün elemin fısıldayışı..yârim..sevdası güzel, gönlü güzel, yüzü güzel...güzelliklerden güzel..ah sol yanım...alev, ateş, volkan..yârim, yarım, sol yanım...ömrüm, hayatım, manam, anlamım...sevgilerden bir demet sunupta geldin yüreğime...hoş geldin, sefalarla geldin başım üzere...sınırlı bir hayatta ve sonun başlangıcı ebediyette seninleyim ayrılmaksızın bir an bile..yüreğim yüreğine, yüreğin yüreğime ebeden hediye..seni seviyorum..

neva
09-09-09, 01:05
:mas kendiniz mi yazdınız sayın nazende..?

nazende
10-09-09, 22:46
:mas kendiniz mi yazdınız sayın nazende..?

hı hım evet bana ait