PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SAĞLIKLI BESLENME VE KİLO KONTROLÜ

eylülyağmuru
22-07-09, 00:59
Vücudunuzdan En İyi Verimi Almak

Vücudumuz fonksiyonları otomatik olarak gerçekleştirmekte ve bu fonksiyonlardan da biz otomatik olarak faydalanmaktayız. Vücudumuzu ne kadar hor kullanırsak kullanalım her zaman normal bir şekilde çalışacağını ve hiçbir zaman şikayette bulunmayacağını zannederiz.

Ancak vücut da bazen şikayet eder ve bu şikayetlerini bize baş ağrıları, sırt ağrısı, sindirim güçlüğü, soğuk algınlığı ,cilt üzerindeki deri dökülmeleri şeklinde bize bildirir. Vücudu aşırı zorlamanın en önemli uyarıları ise şeker hastalığı, kalp rahatsızlıkları ve kanser gibi ciddi hastalıklara neden olur.

Birkaç küçük değişiklikle vücudunuzun uzun süreli sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Herbalife Ürünleri hem zayıflamak hem kilo almak için kullanılıyor mu?

Evet. Herbalife ürünleri tamamen dengeli beslenme ürünleridir. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylıdır, yani gıdadır.Kesinlikle ilaç değildir . Kullanılan ürünler ve kullanma şekli farklı olmakla beraber hem zayıflamanıza hem de kilo almanıza yardımcı olur . Buna kilo kontrol ürünü diyoruz.Ürünleri kullanırken günde en az 2,5 litre su içmeniz gerekmektedir.Böylelikle ideal kilonuza ve sağlıklı yaşamınıza kavuşursunuz.

SAĞLIKLI BESLENME DANIŞMANI

BİLGİ VE İLETİŞİM:0546 525 54 78

AskSairi
22-07-09, 01:02
eski kaçak bir üye daha
tekrarda hoşgeldiniz

neva
22-07-09, 13:14
sayın şair bey kardeşim siz bu tür şeylere kızardınız ama neyshe.. >:(

eylülyağmuru
22-07-09, 22:17
tekrar hoşbulduk. birilerine bu konuda yardımcı olabilirsem ne mutlu bana :-* :-*

erfehsend
22-07-09, 23:46
BEN SİZE SAGLIK FORMÜLÜ VEREYİM Mİ....AZ YE AZ KONUŞ AZ UYU BAK GÖR SİSTEMLERİN NASIL ŞIKIR ŞIKIR CALIŞIYOR

Nihade
22-07-09, 23:53
Erfehsende katılıyorum...

neva
23-07-09, 02:30
Kimyada ayrıştırıcı maddeler vardır bilir misiniz? Bir birleşimin içinde hangi maddeler varsa hemen ânında ortaya çıkarıveriyor. Bu arada benim kimyamın çok iyi olduğunu falan zannetmeyin. Lise hayatım boyunca beni bütünlemenin sınırına getiren tek ders kimyadır.

Neyse yine de aklımda kalmış bazı bilgiler. Şimdi bütün bunları niye anlattım? Şunun için efendim; bazı insanlar vardır tek ihtisas alanı insanları sınıflandırmaktır. «Şu sizden, bu bizden, bu onlardan, ötekisi, berikinden...» ilh. Herkesi dışarı atmak, öteye itmek ister.

Kimi insan da sahip olduğu büyük nimetleri yük zanneder. Bir an evvel o yüklerden kurtulmak ister. Ama o yüklerin onu ayakta tuttuğunu asla aklına getiremez.

–İyi günler beyefendi.

–İyi günler efendim.

–Konuşabilir miyiz biraz.

–Konuşalım ama ne konuşacağız?

–Buluruz bir şeyler, hele bir başlayalım da.

–Başlayalım bakalım. Soruyu alayım.

–Kaç kilosunuz?

–Bu muydu konu?

–Bu konu sağlık meselesi. Önemli.

–Ben kilomu öyle herkesle konuşmam.

–Aşk olsun ben herkes miyim?

–Daha yeni tanıştık; «Ben herkes miyim?» diyorsun. Ne biçim adamsın sen ya?

–O biçim abi. «Kaç kilosunuz?» demiştim.

–Haydi söyleyeyim bakalım. 105. Ama ben...

–Ama siz kilolarınızla barışıksınız değil mi?

–Nereden anladın?

–Perşembe’nin gelişi, Çarşamba’dan belli oluyor da ondan.

–Aslında pek de barışık değilim ama alıştım artık göbeğe.

–Kilolarınızdan kurtulmak ister misiniz?

–Yoksa siz de ot, çöp satanlardan mısınız?

–Hayır, beyefendi, değilim.

–Zayıflama merkezinden geliyorsanız, boşuna uğraşmayın gitmem kadınlar hamamı türü yerlere.

–Bende çok kesin ve net çözümler var.

–Kibrit kutusu kadar peynir, üç adet zeytin, bir çatal reçel hikâyesine de karnım tok!

–Dedim ya, bendeki kesin çözüm! Türkiye’de ilk defa bende!

–Neymiş söyle bakalım şu çözümünü...

–Sen kilolarından kurtulmak istiyor musun? Onu söyle!

–Şey, evet biraz istiyorum. Şimdi söyle bakalım çözümünü.

–Saçlarını kestir.

–Bu mu kesin çözüm?

–Olamaz mı?

–Civcive sormuşlar; «Kaç kilosun?» diye.

–Ne demiş civciv?

–Tüylü mü, tüysüz mü? demiş. Saçları kesince insan zayıflar mı hiç? Zaten başımda ne kadar saç var ki.

–O zaman bir kolunu kes?

–Ya sen kafayı mı üşüttün. İnsan kolunu keser mi?

–Niye, en az 15 kilo gelir kolun. 15 kilo verirsin işte.

–Kol keserek insan zayıflar mı?

–Bacağınızı keserseniz daha çok kilo vermiş olursunuz. En az 30 kilo.

–Sen mi taşıyacaksın sonra beni?

–Ama fazla kilolarınızdan kurtulmuş olacaksınız.

–Böyle kurtulmak mı olur? Kes, at! Ver kurtul!

–Olmaz mı?

–Olmaz tabiî. Senden de hiçbir şey olmaz. Bunu da unutma!

Arkadaş haklı, sağlıklı kilo vermek için çok çalışmak ve zinde bir bünye gerekli. Kol, bacak keserek insan kilo veremez. Kendi bünyemizde fazlalık gibi görünen unsurları keserek, sağlıklı hâle gelemeyiz. Biri olmazsa diğerinin işi daha da zor olacaktır. Bünyemizdeki sağlıksız gibi görünen unsurları tedavi ve terbiye ederek sağlıklı bir hayata kavuşabiliriz. Aman fazla kilolarınıza dikkat edin. Kardeşliğinize halel getirmeyin :ok

yavuzbey
23-07-09, 19:14
BEN SİZE SAGLIK FORMÜLÜ VEREYİM Mİ. . . . AZ YE AZ KONUŞ AZ UYU BAK GÖR SİSTEMLERİN NASIL ŞIKIR ŞIKIR CALIŞIYOR

SEN MAGNEYUM ALMADAN DOLAŞ DA BAKALIM TAKIRTAKIR MISIN ŞAKIRŞAKIR MI

eylülyağmuru
24-07-09, 21:50
Arkadaşlar ben sağlıklı beslenme danışmanıyım. size küçük ve basit bir açıklama yapayım.sağlık demek ömrümüzü nasıl geçireceğimiz gerçeğinin ta kendisidir.

insan vücudunda 100 trilyon küsür hücre vardır ve her sabah uyandığında tam 114 farklı besin maddesine ihtiyaç duyar.hücrelerin kendisini yenilemesi için bunları almamız şarttır.normal bir kahvaltı düşünün,peynir zeytin tereyağı,reçel vs. Bu tür eksiksiz bir kahvaltı yapsak bile 114 besin maddesinin en fazla 14 tanesini vücudumuza almış oluruz. ve bu sadece karnımızı doyurur.ama hücreler açtır. bu tür kahvaltılar bol miktarda karbonhidrat içerdiği için kan şekerimiz vücudumuzun en üst seviyesine çıkar. bu durum tehlikeli olduğundan vücut kan şekerini hızla aşağı çeker.ve biz bunu açlık, atıştırma ihtiyacı, halsizlik, yorgunluk ve titreme şeklinde hissederiz.
ve tüm bunlar kahvaltıdan sonra çok kısa bir süre içinde gerçekleşir. sonra tekrar karbonhidrat ağırlıklı besleniriz ve bu gün boyu bu şekilde devam eder.

aldığımız bol miktarda karbonhidrat vücudumuzda yağ tabakasına dönüşerek aşırı kiloya sebep olur.daha sonraki zamanlarda da şeker tansiyon kalp hastalıkları belirmeye başlar.eminim hiç kimse genç yaşta veya yaşlılıkta bu tür şeylerle karşılaşmak istemez.

size tavsiye ettiğim ürün bir hazır kahvaltıdır.vücudumuzun ihtiyacı olan 114 besin maddesini içerir.vücudumuza aynı anda bu besinleri verebilecek tek kahvaltıdır.ve hiçbir kimyasal içermez. umarım faydalı olmuştur..