PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boykota var mısın ?

ÇobanYıldızı
09-07-09, 21:58
Bu akşam haberleri izlediğimde ürkütücü bir tablo ile karşılaştım.İnsanın kanını donduracak birvahşet.
Çin'in Uygur Türklerine uyguladığı zulüm yanına kalmamalı.Bu gün onlara yapılanlar bize yapılacak olanların provası.
''Benim elimden ne gelir ki ''demeyin belki bizim için küçük ama birlik oldğumuzda çok büyük işler başarabiliriz.
Çin ülke dışına sattığı uyduruk kıytırık ürünleri ile ayakta duruyor.Lütfen Çin malı satın almayın.

erfehsend
09-07-09, 23:30
aga bu milletin genelinin gözü ucuz maldan baskasını gormez.. onun için uzun zamandır bu boykot laflarına karnım tok....umutsuz vakıa bu boykot işleri

neva
10-07-09, 10:02
şu ifade tam da yanlış anlaşılmaya aday bi ifade.millet çin yanlısı sanacak..

erfehsend
10-07-09, 23:42
çin yanlısı mı ben kendimi bilidm bileli dogu turkıstan zulmunu bilirim cogunuz harıytada ki yerini bile bilmez ken bu zulme göz yaşı dokuyorduk elhamdulıllah.ben yalnızca milletin hali pür melalini anlatmaya calışıyorum ne yanlış anlaşılması..hangi boykot neetice verdi bana tek bir ornek gösterin dilediginizi yapmaya hazırım...

AskSairi
11-07-09, 00:58
erfehsendde aynen katılıyorum

neva
11-07-09, 19:32
waaaaaayy :o

ÇobanYıldızı
11-07-09, 20:33
Tamam o halde nasıl biliyorsanız öyle yapın
madem karnınız tok.
Alın Çin mallarını ,kardeşinizin eti yeniyor orada didik didik.
Ben de biliyorum sonuç vermeyeceğini ama en azından kendime saygım
var.İçim elvermez.VARIN GAYRISINI SİZ DÜŞÜNÜN
DUYARSIZ OLDU İNSANLIK RUHUNA FATİHA.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

neva
12-07-09, 02:40
ÇOBANYILDIZINA AYNEN KATILIYORM. :ok
ve de konuyla ilgisinin olabileceğini düşündüğüm bir mevzuyu paylaşmak isterim acizane..:

denizyıldızları farklı aralıklarla kıyıya vururlar ve ölürler bilirsiniz.

gencin biri de birgün kıyıya vuran denizyıldızlarını alıp alıp suya atıyormuş.yanına bi adam yaklaşmış ve sormuş:
ne yapıyorsun sen,saatlerdir buradasın..?
genç:
bunları denize geri atıp yaşamalarına vesile oluyorm demiş.
adam:tamam da hangi birini atacaksın ,milyonlarca var burada ondan,atmışsın atmamışsın ne farkeder ki? demiş.
genç o sırada eline bir tane daha denizyıldızı alıp denize atmış ve:
bak,onun için çok şey farketti..!

(ilgilisine duyurulur)

AskSairi
12-07-09, 15:09
sizlerde haklısınız
damlaya damlaya göl olur

neva
18-07-09, 23:38
sayın admin efendi,gelene haklısın,gidene haklısın..
nasretin hocamısın mübarek.. :haha

vuslat
08-10-09, 01:02
BOYKOT BOYKOT BOYKOT varız tabi bende böyle bi başlık açıcaktım sağolasın
http://www.cinmalialma.com/.diğer ülkeler yapıyo biz niye yapmayalım arjantin den neyimiz eksik..sizi hem boykota hemde imzaya davet ediyorum..http://www.doguturkistanicin.com/index.php