PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hasret nöbetleri- III

nazende
09-04-09, 02:01
Bir adım daha ilerledi zaman ömrümden…bir an daha mazi oldu….yapboz misali…bir bir tamamlanırken parçalar..kimbilir belki son demdir bu..belkide ortalarındayım dipsiz okyanusun….hangi sulara bıraktım kendimi….dalıp batmalarım….bir umut çırpınışlarım…hangi sularda yok oldum….gözlerinde kayboldum..!

Zifiri karanlıklar mı aklımı bulandıran…bir heva gülüşün mü yoksa…aklımdan silemediğim izlerin…ve sesin kulağımda....gözlerim mıhlanmış ayakucuma….kaldırıpta başımı korkar oldum bakmaya….o dipsiz deryalarda yeni bir hayat bulmaya..

Bir tını gibi başlıyor ve bitiyor hayat…yaşam hergün son bulurken herkeste..ve yaşarken tüm insan kısacık ölümünü…ben sende diriliyorum fecr vaktinde…bir camın kenarından bakınıyorum…hayallerimi oynatıyorum sahnemde…kimi vakit tebessüm ederken çoğu zaman kahroluyorum..duruyor dakikalar…saniyeler birer asır gecelerimde…milyonlarca asırlık sevdamı yaşıyorum…ben bir köle…kalp yamacında aşk kırıntıları dileniyorum..

Bilmem ki doğar mı güneş bu fakirin de diyarına…birgün gözyaşlarım sel olup akar mı sılama, vuslatıma…bir gün değer mi gözlerim gözlerine, yüreğim yüreğine….sesim çığlık olupta haykırır mı gönlüne…bilmem ki hangi sulardayım…ne kadar daha bu ızdıraplayım…bilmemki brgün deva gelip çalsa kapımı neylerim…bilinmezliklerde tek bir bildiğim var sevdiğim….Vakitlerden yoksunluk şimdi….varsın ola gelsin sevdam…..hasretim…son nefese dek senleyim…

Turkbeyi
09-04-09, 11:10
Him guzel bir calisma olmus ellerinize saglik insallah hasretiniz son bulur

nazende
09-04-09, 20:33
Him guzel bir calisma olmus ellerinize saglik insallah hasretiniz son bulur

teşekkürler...amin amin inşallah ;)